• A vonatkozó rendeletnek megfelelően a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is nyilvánosságra hozza a 2024-25-ös tanévre szóló felvételi jegyzékét. Tájékoztatásul közöljük, hogy a többi iskolához hasonlóan a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2024. április 22-ét követően tudjuk közölni, miután az Oktatási Hivatal felvételi Központjától megkaptuk a végeredményt.

• A 2022-2023-as tanévben az alábbi képzések szabad férőhelyeire várjuk az érdeklődő diákok jelentkezését rendkívüli felvételi eljárás keretében.

• A vonatkozó rendeletnek megfelelően a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is nyilvánosságra hozza a 2023-24-es tanévre szóló felvételi jegyzékét. Tájékoztatásul közöljük, hogy a többi iskolához hasonlóan a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2023. április 23-át követően tudjuk közölni, miután az Oktatási Hivatal felvételi Központjától megkaptuk a végeredményt.

• Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! A pályaválasztási szülői értekezleten elhangzott legfontosabb információkat szeretnénk megosztani ebben a bejegyzésben.

• Tantárgyi minimumkövetelmények (1-8. évfolyamok)

• A vonatkozó rendeletnek megfelelően a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, Gimnázium, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is nyilvánosságra hozza a 2021-22-es tanévre szóló felvételi jegyzékét. Tájékoztatásul közöljük, hogy a többi iskolához hasonlóan a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2021. április 23-át követően tudjuk közölni, miután a Győrben található felvételi Központtól megkaptuk a végeredményt.

• Kedves Szülők! Iskolánk tanulói közül is érintettek néhányan a koronavírus fertőzésben, ezért egyes osztályokban változott a tanítás rendje.

• A járványügyi helyzet alakulására tekintettel a holnapi naptól kezdődően intézményünk közösségi tereiben kötelezővé tesszük az orrot és szájat eltakaró maszk viselését.

• Ügyelet és ügyintézés a nyári szünetben: minden szerdán 8:00 - 12:00 -ig.

• Tájékoztató az elsős tanulók 2021. április 15-16-i beíratásáról.

• Tisztelt Szülők! A 17/2021. (III.5.) EMMI határozat szerint az általános iskolákban tantermen kívüli, digitális munkarendet kell megvalósítani 2021. március 8-31. között. Az első tanítási nap a tavaszi szünet után, 2021. április 7-én lesz.  Gyermekfelügyeletet nem szervezhetünk, kiscsoportos foglalkozásra csak az érettségi és a szakmai vizsgákra történő felkészülés céljából kerülhet sor. A gyermekek étkeztetését az 556/2020. (XII. 4.) Korm. rendelet szabályainak megfelelő alkalmazásával kell biztosítanunk. További információkról a jövő hét elején tájékoztatjuk Önöket.

• A szakképzésben a korábbi szintvizsgáztatás rendszerét az ÁGAZGATI ALAPVIZSGÁK rendszere váltja fel, amellyel kapcsolatos legfontosabb információkat az általános tájékoztatóban olvashatják.

• A jelenlegi helyzetben az idei beiskolázási programsorozatunkat nem tudjuk megtartani, ennek ellenére igyekszünk megosztani minden lényeges információt az elsős beiratkozással kapcsolatosan.

• Megjelent az intézmény 2021-2022. tanévre vonatkozó középiskolai felvételi tájékoztatója.

• Kedves Szülők! Tanévkezdésre elkészítettük a járványügyi készenlét idején alkalmazandó intézményi szabályzatunkat, melyet az osztályfőnökök már ismertettek a tanulókkal, a szülői értekezleteken Önöket is tájékoztatják, és közzétesszük a közösségi oldalakon.

• Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Beiratkozni a középfokú iskolai képzéseinkre – gimnázium és szakképző iskola – 2020. június 23-án és 24-én lehet a szülői titkárságon 8-16 óráig.

• A korábban megbeszélteknek megfelelően elkezdődött a 2020-2021-es tanévre vonatkozóan egy gimnáziumi előkészítő osztály szervezése.