Beiratkozás a középfokú iskolai képzéseinkre
Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! Beiratkozni a középfokú iskolai képzéseinkre – gimnázium és szakképző iskola – 2020. június 23-án és 24-én lehet a szülői titkárságon 8-16 óráig.

Interjú Emike nénivel

Kedves Olvasók!
Ebben a cikkben Baloghné Szűcs Emma tanár nénivel fogok beszélgetni a pedagógus hivatásról, a munka nehézségeiről, szépségeiről. Olvassák szeretettel a vele készült interjút !

Célkeresztben: 2020 szeptember

Kedves Olvasóink!

A Suliblog felületén az idei tanévben is beszámolunk rendszeresen az iskolánkban történt legfontosabb eseményekről, programokról. Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes úrral elsőként a szeptemberi hónapot vettük górcső alá. Fogadják szeretettel a vele készült beszélgetést!

Döntőbe jutottunk a PARAFRÁZIS Országos Festészeti Versenyen

Az Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet országos festészeti versenyt hirdetett. Négy tehetséges tanítványom munkáját küldtük el az első fordulós megmérettetésre.

1,2,3...KÓDOLÁS

Újra itt a Kódolás hete érdekes feladatokkal, izgalmas versenyekkel.

VOJTINA BÁBSZÍNHÁZ RAJZPÁLYÁZATA

A debreceni bábszínház A libapásztorlány című rajzpályázatára sokan ceruzát, ecsetet vagy filctollat ragadtak iskolánk KÉPZŐMŰVÉSZETI TANSZAKOS diákjai közül.

Interjú Emike nénivel

Kedves Olvasók!