Örömmel jelentjük be, hogy intézményünk médiafelülete új „családtaggal” bővül: honlapunkon suliblogot indítunk. Az új kommunikációs csatornánkon számtalan érdekes bejegyzést, interjút, hírt, vitaműsort és fotót olvashatnak és láthatnak kedves olvasóink, nézőink. A blogon megjelenő rovatainkban igyekszünk iskolánk életét minél érdekesebben tálalni, bizonyos dolgokat új megvilágításba helyezni. Szeretnénk városunk lakosságának, a kedves szülőknek, gyerekeknek, minden kedves kollégának érdekes információkat „szervírozni” s bízunk abban, hogy minél többen válnak rendszeres követőinkké, olvasóinkká szűkebb környezetünkben, akár városunkon túl is.

Íme a „bőségtál”, rendszeresen megjelenő rovataink:

1. VENDÉGSZOBA: Kéthetente jelentkező rovatunkban intézményünk dolgozóit, vezetőket, pedagógusokat, titkársági- és technikai dolgozókat, illetve tanulóinkat szeretnénk egy kicsit más szemszögből, az olvasók számára eddig talán kevésbé ismert oldalukról  egy interjú keretében bemutatni.

2. JEGYZETSZFÉRA: 3-4 hetente jelentkező rovatunkban egy-egy iskolával, oktatással, iskolai élettel kapcsolatos témát jár körbe Módis Tamás, a blog szerkesztője jegyzet formájában.

3. DÖK-PÁHOLY: Iskolánk diákönkormányzatával kapcsolatos minden hír, program, friss információ ezentúl  ezen a felületen lesz megtalálható rendszeres lebontásban.

4. CÉLKERESZTBEN: Havonta egyszer megjelenő rovatunkban az adott hónap eseményeit, rendezvényeit, megvalósítandó feladatait vesszük górcső alá iskolánk vezetőivel, igazgatóhelyetteseivel egy videointerjú vagy írott interjú formájában.

5. KULTÚRSAROK: Márciustól induló rovatunkban Borsos Tamás kollegánk remekbe szabott, igazán figyelemre méltó verseit olvashatják itt kéthetente a kedves érdeklődők.

Tisztelt Olvasók, Érdeklődők!
Remélem, a tálalásra kínált „menü” elnyeri majd tetszésüket, s mindenki talál "fogyasztani valót" a bőségesen felvezetett „étlapon”. Az oldal „mesterszakácsa” és lelkes segítői minden erejükkel azon lesznek, hogy minél fogyaszthatóbb „finomságokat, ínyenceknek való csemegéket tálalhassanak fel hétről hétre” Önöknek!
Váljanak olvasóinkká, követőinkké minél nagyobb számban, kellemes időtöltést, jó böngészést kívánok mindenkinek!

Módis Tamás
szerkesztő