Célkeresztben

Célkeresztben: november

2017. november 15.

Az ősz utolsó hónapjában Oroszné Győri Magdolna igazgatóhelyettes asszonnyal gyűjtöttük csokorba a november legfontosabb iskolai eseményeit, programjait. Mazsolázzanak belőle szeretettel, s aki teheti, tiszteljen meg bennünket jelenlétével programjainkon, ünnepségeinken!

Célkeresztben: október

2017. október 16.

Célkeresztben című rovatunkban ezúttal az októberi hónap programjait, eseményeit, eltervezett és már megvalósított feladatait helyeztük fókuszba Földiné Jakab Edit DÖK segítő pedagógus segítségével. Olvassák, fogyasszák híreinket szeretettel ebben a hónapban is!

elolvasom »
Célkeresztben: a tanév új kihívásai, célok,rövid programismertető

2017. szeptember 19.

Az új tanévben is indul Célkeresztben rovatunk. Első alkalommal Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes Úrral a szeptembertől október közepéig tartó programokat vettük röviden górcső alá, illetve beszélgettünk picit a tanévkezdésről és a megvalósítandó feladatokról is.

Célkeresztben: június

2017. június 07.

Hamarosan kitör a vakáció, itt a nyári szünet. Mielőtt azonban még a diákok, pedagógusok, iskolai dolgozók jól megérdemelt nyári pihenőjükre vonulnának, lássuk milyen rendezvények, programok kerülnek lebonyolításra iskolánkban a 2016-17-es tanév utolsó hónapjában.

Célkeresztben:május

2017. május 12.

Célkeresztben című rovatunk májusi részében ezúttal Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes úrral mélyültünk el a tanév utolsó előtti hónapjának legfontosabb feladataiban, programjaiban.

Célkeresztben: április

2017. április 11.

Célkeresztben című rovatunkban ezúttal Jakubecz Sándor igazgatóhelyettes úr segítségével április legfontosabb iskolai rendezvényeit, programjait, eseményeit vesszük górcső alá.

Célkeresztben: március

2017. március 23.

Márciusi videóriportunkban az ehavi programjainkról, rendezvényeinkről kaphatnak tájékoztatást a kedves érdeklődők.

Célkeresztben: február

2017. február 21.

Kedves Olvasóink!
Március hónaptól új rovattal bővül iskolánk suliblogjának médiafelülete Célkeresztben címmel. Havonta egyszer megjelenő rovatunkban iskolánk igazgatóhelyettesei, vezetői beszélnek majd az adott hónap aktuális feladatairól, programjairól, megvalósítandó eseményeiről.