Célkeresztben

Célkeresztben: október

2018. október 12.

Kedves Olvasóink!
Célkeresztben című rovatunkban ezúttal is Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes úr ad tájékoztatást az iskolánkban zajló októberi programokról, eseményekről..

Célkeresztben: szeptember

2018. szeptember 16.

Néhány nappal ezelőtt ismét beköszöntött az új tanév. Ha újra suli, indul a Suliblog is. 2018-ban is rendületlenül folytatjuk munkánkat, új interjúkkal, érdekes cikkekkel, programajánlókkal jelentkezünk a 2018-19-es tanévben is, hogy Önök, kedves olvasóink folyamatosan nyomon követhessék felületünkön az intézményben zajló fejlesztéseket, programokat, megismerkedhessenek iskolánk dolgozóival, tanulóink véleményével egy-egy fontos eseménnyel kapcsolatban.

Célkeresztben: május

2018. május 11.

Az alábbi beszélgetésben Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes Úr tájékoztatja a kedves olvasókat az iskolánkban zajló legfontosabb májusi programokról, eseményekről. Fogadják szeretettel az interjút!

Célkeresztben: március

2018. március 08.

Kedves Olvasóink!

Az alábbi rövid interjúban az iskolánkban zajló márciusi programokról kaphatnak rövid tájékoztatást. Ezúttal Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes úrral beszélgettem.

Célkeresztben: február

2018. február 12.

Célkeresztben rovatunk februári bejegyzésében ezúttal Takács Ilona igazgatóhelyettes asszonnyal beszélgettem a február havi iskolai programokról, rendezvényekről. Fogadják szeretettel rövid tájékoztatónkat!

Célkeresztben: december

2017. december 07.

Célkeresztben című rovatunk decemberi interjújában Jakubecz Sándor Igazgatóhelyettes Úrral szemezgettünk az első téli hónap legaktuálisabb eseményei között. Fogadják szeretettel kedves olvasóink!

Célkeresztben: november

2017. november 15.

Az ősz utolsó hónapjában Oroszné Győri Magdolna igazgatóhelyettes asszonnyal gyűjtöttük csokorba a november legfontosabb iskolai eseményeit, programjait. Mazsolázzanak belőle szeretettel, s aki teheti, tiszteljen meg bennünket jelenlétével programjainkon, ünnepségeinken!

Célkeresztben: október

2017. október 16.

Célkeresztben című rovatunkban ezúttal az októberi hónap programjait, eseményeit, eltervezett és már megvalósított feladatait helyeztük fókuszba Földiné Jakab Edit DÖK segítő pedagógus segítségével. Olvassák, fogyasszák híreinket szeretettel ebben a hónapban is!

elolvasom »
Célkeresztben: a tanév új kihívásai, célok,rövid programismertető

2017. szeptember 19.

Az új tanévben is indul Célkeresztben rovatunk. Első alkalommal Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes Úrral a szeptembertől október közepéig tartó programokat vettük röviden górcső alá, illetve beszélgettünk picit a tanévkezdésről és a megvalósítandó feladatokról is.

Célkeresztben: június

2017. június 07.

Hamarosan kitör a vakáció, itt a nyári szünet. Mielőtt azonban még a diákok, pedagógusok, iskolai dolgozók jól megérdemelt nyári pihenőjükre vonulnának, lássuk milyen rendezvények, programok kerülnek lebonyolításra iskolánkban a 2016-17-es tanév utolsó hónapjában.

Célkeresztben:május

2017. május 12.

Célkeresztben című rovatunk májusi részében ezúttal Nábrádi Mihály igazgatóhelyettes úrral mélyültünk el a tanév utolsó előtti hónapjának legfontosabb feladataiban, programjaiban.

Célkeresztben: április

2017. április 11.

Célkeresztben című rovatunkban ezúttal Jakubecz Sándor igazgatóhelyettes úr segítségével április legfontosabb iskolai rendezvényeit, programjait, eseményeit vesszük górcső alá.

Célkeresztben: március

2017. március 23.

Márciusi videóriportunkban az ehavi programjainkról, rendezvényeinkről kaphatnak tájékoztatást a kedves érdeklődők.

Célkeresztben: február

2017. február 21.

Kedves Olvasóink!
Március hónaptól új rovattal bővül iskolánk suliblogjának médiafelülete Célkeresztben címmel. Havonta egyszer megjelenő rovatunkban iskolánk igazgatóhelyettesei, vezetői beszélnek majd az adott hónap aktuális feladatairól, programjairól, megvalósítandó eseményeiről.