ÖSZTÖNDÍJPÁLYÁZAT

2016. szeptember 29. Megosztás Facebook-on

Az MKB Bank Zrt., a Magyar Nemzeti Bank, a Waberer's-Szemerey Logisztikai Kft. és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat ösztöndíj pályázatot hirdetett a 2016/17-es tanévre az általános iskola 2-3. osztályos tanulói részére 15 városban. A mi településünk is szerepel ezen a városlistán, így tanulóink is lehetőséget kaptak az ösztöndíj megszerzésére.
A pályázat célja a rossz anyagi körülmények között élő, szociálisan hátrányos helyzetű, ugyanakkor kiemelkedő képességű, tehetséges és kitűnő tanulmányi eredményű tanulók támogatása.
A pályázat keretében havi 16 000 Ft-os támogatásban részesülnek a szerencsés nyertesek.
A támogatók folyamatos kitűnő tanulmány esetén a támogatást egészen a diploma megszerzéséig biztosítják az ösztöndíjra jogosultaknak.
Intézményünkben 6 tanuló felelt meg a szigorú követelményeknek. Pályázatukat benyújtottuk, és reménykedünk abban, hogy valamennyien megkapják ezt az ösztöndíjat.
Az eredményekről természetesen tájékoztatást adunk.

Sándorné Sas Ildikó