Online szövegértési verseny II.

2017. november 15. Online szövegértési verseny II.

Nevezz be iskolánk online szövegértési vetélkedőjére! A vetélkedőn való részvételt 5-8. évfolyamon tanulóknak ajánljuk.

A feladatokat népszerű regények részleteiből állítjuk össze. A tanév folyamán 7 feladatsort kell megoldani, amelyek mindegyike 20 db feladatból áll.

A feladatsorok mindegyike online automatikus javítással kiértékelhető feladatokból áll, melyet a jelentkezők önállóan oldanak meg.

Hogy miért érdemes nevezni?
smiley Izgalmas és igényes kortárs művek.    smiley Az olvasás élménye.
smiley Gyorsan, online kitölthető tesztek.        smiley Online eredménytábla.
smiley Kikapcsolódás közben a szövegértés, értő olvasás fejlesztése.
smileyMinimum egy, esetleg több ötös érdemjegy magyar nyelv és irodalom tantárgyból (szaktanártól függően).
smileyÉv végi jutalom a 7 feladatsor kitöltői közül annak az első három diáknak, akik összesítve a legtöbb pontot szerzik.

A második forduló feladatlapjának kitöltését 2017. november 15-től lehet kezdeni, egészen 2017. december 15-ig. Előzetes regisztráció nincs, a vetélkedőre a feladatsor teljesítésével lehet jelentkezni.

A verseny második fordulójának szövege:
Nógrádi Gábor: Pete Pite

A szöveghez tartozó feladatlap az alábbi linken érhető el: https://www.redmenta.com/?solve&ks_id=943693009

Online szövegértési verseny 1. forduló – eredmények

Gratulálunk az eddigi eredményekhez, és további jó munkát kívánunk!

Dr. Szabóné Kozma Zsuzsa