″Játék öröme″ foglalkozás

2017. november 17. Megosztás Facebook-on ″Játék öröme″ foglalkozás

2017. október 25-én a nagycsoportos óvodás gyerekek a „Játék öröme” című foglalkozáson vehettek részt a szüleikkel együtt iskolánkban.

A negyedik osztályos tanító nénik és tanító bácsik remek programot szerveztek az érdeklődő gyerekeknek, akik nagy örömmel és aktívan vettek ebben részt. Az interaktív tábla segítségével elénekelték a számoló dalt, majd megtanulták Vörös Judit Méhecske című versét. Utána megismerkedtek Bee-vel, a robotméhecskével. Programozták a méhecskét az interaktív táblán, Majd kezükbe is vették a padlórobot Bee-ket, és csoportokban kipróbálták a programozást.  Ajándékba méhecskét kaptak, melyet büszkén viseltek. Végül kedvükre játszhattak a különböző játékokkal a játékszobában.

Nagy szeretettel várjuk a következő programra is a leendő kisiskolásokat, ami adventi készülődés lesz decemberben!