Alsós iskolagyűlés

2017. június 08. Megosztás Facebook-on

2017. május 23-án tartottuk meg az alsó tagozat utolsó iskolagyűlését, melyen a tavasz óta rendezett megyei és iskolai versenyek eredményeit hirdettük ki, és díjaztuk a tanulókat.
A DÖK ismét rengeteg ajándékot vásárolt, melyet nagy szeretettel adtak át iskolánk pedagógusai a sikeresen szerepelt tanulóinknak.


VERSENYEK EREDMÉNYEI

Iskolai kupakgyűjtő verseny
Szeptembertől kezdve folyamatosan gyűjtöttük a kupakokat beteg gyerekeknek. Borsos Tamás pedagógus továbbította Gyöngyösre, Romániába. A legtöbbet iskolánk tanulójának Szabó Dávidnak gyűjtöttük.
11 osztály kapott tárgyi jutalmat a szorgalmas egész éves kupakgyűjtésért (1.a, 1.c, 2.a, 2.d, 3.a, 3.b, 3.d, 4.b, 4.c, 4.e, 4.f). 4 osztály emléklapban részesült (1.e, 2.c, 3.c, 4.d).

Tanulmányi versenyeink 

Iskolai matematika verseny

1. évfolyam
I. Nyisztor Janka  1.c
II. Sipos Nándor   1.c
III. Nagy Fruzsina 1.d
IV. Néző Réka  1.b
V. Nótin Zsolt  1.a

2. évfolyam
I. Budán Dávid  2.a
II. Győri Arabella 2.c
III. Suba Máté  2.c
IV. Nagy Réka  2.d
Mezei Dániel  2.d
V. Ignáth Ágnes  2.c

3. évfolyam
I. Gál Attila  3.b
II. Sándor Gábor  3.a
III. Agárdi Balázs  3.b
IV. Vas Lili  3.a
V. Gerő Ramóna  3.b

4. évfolyam
I. Tar Veronika  4.c
II. Kis Angyalka  4.e
III. Fekete Dániel  4.d
IV. Kukola Kende 4.c
V. Pecze Gergely 4.f
 

Bolyai matematika csapatverseny
19. hely   4.c   Kukola Kende
                          Szabó Gabriella I.
                          Szegedi Petra Regina
                          Tar Veronika Judit

23. hely   3.b   Gerő Ramóna
                           Szilágyi Dorina
                           Agárdi Balázs
                           Gál Attila

Kenguru megyei matematika verseny
Budán Dávid   2.a   6.hely
Gál Attila   3.b   60.hely
Murvai Csaba   4.d   45.hely

Zrínyi Ilona megyei matematika verseny
Budán Dávid   2.a   44.hely
Gál Attila   3.b  144.hely
Tar Veronika   4.c   58.hely


Iskolai helyesíró verseny
2. évfolyam
I. Győri Arabella 2.c
II. Néző Anna  2.b
III. Kovács Róbert 2.a

3. évfolyam
I. Gál Attila 3.b
II. Sándor Gábor 3.a
III. Vas Lili 3.a

4. évfolyam
I. Veres Zsuzsanna 4.a
II. Murvai Csaba  4.d
III. Szegedi Petra  4.c


Bendegúz Nyelvész verseny megyei döntője
Ujj Dávid  1.a 38. hely
Popovics Emese 1.c 22. hely
Lukinic Áron  1.c 28. hely
Nyisztor Janka 1.c 33. hely
Illés Hanna  1.c 34. hely

Babszem Jankó Országos mesemondó verseny
Bota István  1.d III. hely
Kerekes Bence 2.c
Szilágyi Márk  2.c
Gál Attila  3.b
Gerő Ramóna  3.b
Veres Zsuzsanna 4.a III. hely
Bereczki Zalán 4.f

Varázsceruza megyei helyesíró verseny
a következő tanulók képviselték iskolánkat
Dévai Lilla  3.a
Gál Attila  3.b
Veres Zsuzsanna 4.a
Tar Veronika  4.c

Hatvani István Komplex tanulmányi verseny Mesemondó versenyen iskolánkat képviselte
Bota István   1.d
Elek István   2.b
Szilágyi Márk  2.c
Kerekes Bence 2.c
Gál Attila  3.b
Gerő Ramóna  3.b
Veres Zsuzsanna 4.a

Komplex csapatverseny
Vas Lili  3.a
Balogh Boglárka 3.a
Szegedi Petra  4.c
Tar Veronika  4.c


Gratulálunk valamennyi diákunknak és felkészítő tanáraiknak. Kívánunk sikeres tanévzárást mindenkinek!
 

Vastagné Szűcs Gabriella
munkaközösség-vezető

Földiné Jakab Edit
DÖK segítő pedagógus

Kapcsolódó képgaléria