Április

2018. március 27.

Az április igazi tavaszi hónap. Kizöldülnek a fák, lombjuk alatt színpompás tavaszi virágok nyílnak. Színessé válik a táj, újra benépesülnek az erdők, mezők. A jó idő minket is kicsalogat a szabadba, valamint mostantól indul Könyvtár és nyereményjáték címmel egy fejtörő játék.

Helytörténeti foglalkoztató füzetek

2018. március 01.

Örömmel értesítek mindenkit, hogy a Helytörténeti foglalkoztató füzetek az érdeklődők számára elérhető lett. A honlapunkon az „Iskolai élet” menüponton belül az „Iskolai könyvtár” címre kattintva megjelenik az egész kiadvány.

Könyvajánló

2018. február 28.

"Ha elolvasol egy könyvet, legfeljebb azt kockáztatod, hogy többet tudsz meg a világról."

elolvasom »
Kedves Kollégák és 4. osztályosok!

2018. február 28.

Közeledik a Rákóczi-hét, mely minden évben izgalmas sporteseményekkel, és nagyon jó programokkal vár benneteket.

Könyvtári teendőink bemutatása

2018. február 09.

Az iskolai könyvtárat 2017. szeptember elsején vettem át azzal a megbízással, hogy az egész állományt tegyem rendbe, s induljon be iskolánkban is az olvasóvá nevelés.

elolvasom »
Az iskolai könyvtár állományának felvételére szolgáló program

2018. február 09.

Útmutató az iskolai könyvtár állományának felvételére szolgáló program használatához