Tanulmányi verseny a Petőfi Sándor Általános Iskolában

2017. március 29. Tanulmányi verseny a Petőfi Sándor Általános Iskolában

Március 23-án került megrendezésre Debrecenben a Petőfi Sándor Általános Iskolában a Petőfi tehetség tanulmányi verseny. Számos tantárgyból több kategóriában zajlottak a megmérettetések.
Iskolán tanulói a Fejtörők, rejtvények matematikai versenyen indultak. Az első és második évfolyamon egyéni, a harmadikos és a negyedikes diákok közös csapatokban neveztek.

Az elsősök közül Nyisztor Janka 1. c osztályos tanuló IV. helyezést, Nagy Fruzsina 1. d osztályos tanuló V. helyezést ért el.

A második évfolyamon Budán Dávid 2. a VI., Nagy Gergő 2. d X., Mezei Dániel 2. d XII. helyen zárta a versenyt.

A 3-4. évfolyamok közös csapataiban Kis Angyalka 4. e, Murvai Csaba 4. d, Sándor Gábor 3. a osztályos tanulók a XII. helyezést, a Gál Attila 3. d, Kukola Kende Zsolt 4. c, Szabó Gabriella 4.c osztályos tanulókból összeállított csapat a XII. helyezést érte el.

Szívből gratulálunk mindenkinek a szép eredményekhez!

Csécseiné Mihályi Edina